Farouk Royal Treatment od CHI Ultimate Control rýchloschnúci objemový sprej

Popis

Poskytuje duálnu funkciu

Ponúka vynikajúce celodenné držanie a kontrolu

Vytvára neuveriteľný objem a lesk

Rýchlo schnúci sprej na tvarovanie objemu.

Obsahuje vynikajúcu technológiu s bielou hľuzovkou a perlou, ktorá poskytuje dvojitú funkciu pre vaše potreby týkajúce sa štýlu a dokončovania. Ideálne na vysúšanie, tvarovanie a omývanie suchým vzduchom ako pracovný sprej. Táto vynikajúca receptúra ​​tiež ponúka vynikajúce celodenné držanie a kontrolu a zároveň vytvára neuveriteľný objem a lesk.

Držte plechovku 12 „od vlasov a spreja.

Farouk Systems, Inc.

Prísady

SD Alkohol 40 B, fluórovaný uhľovodík 152a, oktylakrylamid / akryláty / butylaminoetyl-metakrylátový kopolymér, extrakt z hľúz Magnatum, extrakt z perličiek, nechtíka lekárskeho (Calendula Officinalis), extrakt z škrupiny juglanov Nigra (extrakt z čierneho vlašského orecha), extrakt z makaróny muškátovej (Geranium extrakt), Cranesbill) extrakt, extrakt z Yucca (Yucca Schidigera), extrakt z Humulus lupulus (chmeľ), extrakt z hrocha rhamnoides, C12 15 alkylbenzoát, panthenol, benzylderivát, Coumarin, limonén, butyldexylhexylhexylhexylhexylhexán, butylalkohol

Varovanie

Horľavý. Nádoba pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám presahujúcim 50 ° C (120 ° F). Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Nestriekajte na otvorený oheň ani do žeravého materiálu. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia. Nefajčiť. Uchovávajte mimo dosahu detí.